Nuotolinė kompiuterių priežiūra leidžia brangius ir daug laiko užimančius IT specialistų vizitus pakeisti nuotoliniu jūsų kompiuterinio būsenos, prieinamumo ir veikimo stebėjimu bei valdymu. Gaudami skubius tiesioginius perspėjimus apie svarbius jūsų naudojamos kompiuterinės įrangos įvykius, galime identifikuoti ir spręsti problemas greičiau, apsaugodami jūsų investicijas į IT. Procesų automatizavimas įgalina taupyti jūsų darbuotojų laiką, nes padeda išvengti daug rankinio darbo, kurio reikalauja nuolatinė atnaujinimų instaliacija ir konfigūravimas.  Stebėjimo metu surinkta informacija suteikia galimybę nustatyti tobulinimo ir taupymo galimybes, pateikti konkrečias rekomendacijas  ir patenkinti individualius jūsų poreikius.

Kompiuterių darbo vieta – tai IT įranga, reikalinga atlikti kasdienes užduotis darbe. dažniausiai tai būna kompiuteris, spausdintuvas, IP telefonas.

Paslauga užtikrina pastovų kompiuterines darbo vietos veikimą. Nuolatos prižiūrima darbo vieta padeda išvengti gedimų, susijusių su saugumo spragomis, problemų, atsiradusių dėl programinės įrangos atnaujinimo. Taip pat padeda Jums išvengti prastovų, susijusių su kompiuterių gedimais. Daug laiko užimančius darbus palikite Mūsų specialistams, kurie turi ilgametę patirtį šioje srityje ir padės Jums spręsti problemas greičiau ir efektyviau. 

Serverių priežiūra užtikrins kokybiška sistemos veikimą ir saugumą eksploatavimo metu. Mūsų IT specialistai pasirūpins nepriekaištingu jo darbu,o naudojamos technologijos padės stebėti įrangos būsena. Gaudami skubius tiesioginius perspėjimus apie svarbius jūsų naudojamo serverio sistemos įrangos įvykius, galime identifikuoti ir spręsti problemas greičiau, apsaugodami jūsų investicijas į IT. Stebėjimo metu surinkta informacija suteikia galimybę nustatyti tobulinimo ir taupymo galimybes, pateikti konkrečias rekomendacijas  ir patenkinti individualius jūsų poreikius. Ilgametė Mūsų patirtis leis Jums dirbti be priekaištu ir laiku atnaujinami serveriai visada bus saugūs.

Gerai suprojektuotas kompiuterinis tinklas leidžia sutaupyti daug laiko dalinantis reikiama informacija įmonės ribose, naudotis vienu įrenginiu keliems kompiuteriams arba pasiekti informaciją iš bet kurios vietos.

  • Kuriant naują tinklą ar prižiūrint esamą, tinklo įranga skirstoma į kelis visiems tinklams būdingus komponentus:
  • serverius (kompiuteriai, kurių resursai prieinami kitiems vartotojams);
  • klientus (kompiuteriai, kurie naudojasi tinklo resursais);
  • ryšio terpes (kompiuterių sujungimo būdai);
  • resursus (išoriniai įrenginiai - spausdintuvai, programos, duomenys, vaizdo kameros ir kt.).

Neįsijungia kompiuteris? Pradėjo labai lėtai krautis ar netikėtai išsijunginėti? Neveikia paštas, nepasileidžia programa ar kompiuteris Jūsų neklauso? Kreipkitės ir greitai išspręsime visas problemas.

KONTAKTAI:
UAB "Greiti LT"
Guobų g. 34a, Kaunas
El. paštas: info@greiti.lt
Tel. nr.: +370 601 49740