Neretai smulkaus arba vidutinio verslo savininkai galvoja, kad kibernetinio saugumo grėsmės yra būdingos tik stambioms įmonėms, tokioms kaip bankai ar telekomunikacijų bendrovės. Tiesa tokia, jog kibernetiniai nusikaltėliai vienodai domisi stambiais ir smulkiais verslais, o pastarųjų Lietuvoje yra didžioji dauguma. Programišiai geba įsilaužti į kompiuterius, mobiliuosius telefonus, vaizdo stebėjimo kameras ar kitą prie interneto prijungtą aktyvią įrangą ir pasisavinti įvairią informaciją. Norint to išvengti, ekspertai pataria atsisiųsti ir įdiegti programinės bei techninės įrangos atnaujinimus, naudoti pažangesnes antivirusines programas, nuolat daryti atsargines duomenų kopijas, keisti gamintojo numatytus prisijungimus, jungiantis prie sistemų naudoti sudėtingesnius slaptažodžius ir pan. Būtina kelti savo darbuotojų kompiuterinį raštingumą ir informuoti juos apie kibernetines grėsmes, būti atsargiems ir nespausti nežinomų nuorodų internete bei neatidarinėti įtartinų failų, gautų el. paštu. Įmonei svarbius ir jautrius duomenis būtina šifruoti, kad piktavaliai negalėtų pasinaudoti pasisavinta informacija.

Kodėl verta pasikliauti ESET verslo sprendimais? 3 svarios priežastys:

  1. Paprastai sukurta
    ESET Business Solutions suteikia jums visiškai pritaikomą apsaugą, leidžiančią prisitaikyti visus sprendimus pagal konkrečius poreikius. Programinė įranga yra visiškai suderinama su populiariausiomis platformomis (Windows, Mac ir Linux), taip pat su daugybe mobiliųjų įrenginių, kompiuterių ir serverių.
  2. Maža sistemos apkrova
    Produktai yra sukurti taip, kad būtų panaudojama kuo mažesni sistemos ištekliai, suteikiant jums galimybę naudotis senesne kompiuterine įranga ir sumažinti jos atnaujinimo išlaidas. Programinės įrangos atnaujinimai kuriami kuo mažesni ir juos galima atsisiųsti iš sparčiojo centrinio serverio.
  3. Lengvas valdymas
    Visus ESET Business Solutions aspektus galima įdiegti, valdyti ir keisti iš vienos konsolės. Šiuos sprendimus yra labai paprasta naudoti net ir tiems, kurie nesijaučia kompiuterinių technologijų profesionalais, ir IT specialistams.