Kodėl verta pasikliauti ESET verslo sprendimais? 3 svarios priežastys:

 1. Paprastai sukurta
  ESET Business Solutions suteikia jums visiškai pritaikomą apsaugą, leidžiančią prisitaikyti visus sprendimus pagal konkrečius poreikius. Programinė įranga yra visiškai suderinama su populiariausiomis platformomis (Windows, Mac ir Linux), taip pat su daugybe mobiliųjų įrenginių, kompiuterių ir serverių.
 2. Maža sistemos apkrova
  Produktai yra sukurti taip, kad būtų panaudojama kuo mažesni sistemos ištekliai, suteikiant jums galimybę naudotis senesne kompiuterine įranga ir sumažinti jos atnaujinimo išlaidas. Programinės įrangos atnaujinimai kuriami kuo mažesni ir juos galima atsisiųsti iš sparčiojo centrinio serverio.
 3. Lengvas valdymas
  Visus ESET Business Solutions aspektus galima įdiegti, valdyti ir keisti iš vienos konsolės. Šiuos sprendimus yra labai paprasta naudoti net ir tiems, kurie nesijaučia kompiuterinių technologijų profesionalais, ir IT specialistams.

ESET Security Management Center

Norint užtikrinti efektyvų įmonės saugumo programinės įrangos valdymą, patariama turėti centralizuotą nuotolinio valdymo įrankį, kuris leistų reaguoti į darbo vietose kilusias grėsmes realiu laiku.

ESET Security Management Center (ESMC) yra programa, leidžianti iš vienos vietos valdyti ESET produktus darbo vietose, serveriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose, esančiuose tame pačiame tinkle. Su ESMC įdiegta užduočių valdymo sistema galite įdiegti ESET saugumo sprendimus nutolusiuose kompiuteriuose ir greitai reaguoti į naujas problemas ir grėsmes.

ESMC pats neteikia apsaugos nuo kenkėjiško kodo. Aplinkos apsauga priklauso nuo ESET saugumo sprendimo, pvz., ESET Endpoint Security darbo vietose ir mobiliuosiuose įrenginiuose, arba nuo ESET failų saugumo Microsoft Windows Server serverių įrenginiuose.

ESET saugumo valdymo centras yra paremtas dviem pagrindiniais principais:

 1. Koncentruotas valdymas - visas tinklas gali būti konfigūruojamas, valdomas ir stebimas iš vienos vietos.
 2. Mastelio nustatymas - sistema gali būti įdiegta tiek mažame tinkle, tiek didelėse verslo struktūrose. ESET Security Management Center sukurtas taip, kad atitiktų jūsų infrastruktūros augimą.

ESET Security Management Center palaiko naujos kartos ESET saugumo produktus ir yra suderinamas su ankstesnės kartos produktais.

Visi verslo paketai turi integruotą nuotolinio valdymo įrankį. Tai suteikia galimybę jums patiems stebėti ir reaguoti į tai, kas vyksta jūsų kompiuteriuose. Jeigu neturite tam laiko arba tinkamo personalo – tuo galime pasirūpinti mes. Sertifikuoti mūsų įmonės specialistai profesionaliai pasirūpins jūsų įmonės saugumu.

ESET Cloud Administrator

ESET Cloud Administrator - tai debesijoje veikianti konsolė, skirta valdyti ESET saugumo produktus įmonėms, turinčioms iki 250 darbo vietų. Sprendimas kontroliuoja nešiojamus ir stacionarius kompiuterius bei serverius, veikiančius ne tik vidiniame tinkle, tačiau ir už įmonės ribų.

 • Paruošiama vos per kelias minutes
 • Nereikia diegti arba turėti papildomos įrangos
 • Vienoje vietoje visas tinklo saugumo valdymas
 • Saugi prieiga per bet kurią interneto naršyklę

Šis ESET sprendimas leidžia mažesniais kaštais patikimai apsaugoti ir centralizuotai valdyti visas darbo vietas be jokios papildomos techninės įrangos įsigijimo ir diegimo. Tereikia nemokamai susikurti ESET Business Account paskyrą, į ją įkelti įsigytą licenciją, jungtis prie ESET Cloud Administrator, sugeneruoti valdymo agentą kartu su saugumo produktu ir iškart paleisti diegimą darbo vietose. Be to, ESET Cloud Administrator sistemos atnaujinimus atlieka automatiškai be papildomo IT administratoriaus įsikišimo.”

ESET Cloud Administrator leidžia matyti įmonės įrenginiuose kilusias grėsmes ir jas nuotoliniu būdu kontroliuoti bei nereikalauja IT administratoriaus atvykimo į vietą. Sprendimas teikia ataskaitas apie įmonės IT saugumo lygį bei ESET saugumo produktų veikimą įmonės tinklo įrenginiuose. Intuityvus valdymo skydas bei nesudėtingas diegimo procesas darbo vietose padeda IT ūkį prižiūrintiems asmenims užtikrinti patikimą įmonės saugumo valdymą ir tam nebūtina turėti išplėstinių IT žinių.

ESET Cloud Administrator nereikalauja valdymo serverio diegimo. Įsigijus šį debesijoje veikiantį sprendimą, jį galėsite aktyvuoti nedelsiant. ESET Cloud Administrator galite įsigyti nuo 2018 m. rugsėjo 26 dienos Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Saugumo paketai su įrenginių valdymo debesijoje galimybe yra vidutiniškai 10 % brangesni nei standartiniai sprendimai.

Saugumo sprendimų nuoma

Didelė dalis smulkaus ir vidutinio verslo bendrovių IT saugumui negali skirti didelio biudžeto. Neretai vienerių ar dvejų metų antivirusinės programos licencijos pirkimas gali tapti tikru išbandymu įmonės biudžetui.

Tam yra alternatyva – verslo saugumo sprendimų nuoma. Kodėl verta pasinaudoti šiuo pasiūlymu:

 • Kasdienis skaičiavimas, viena mėnesinė sąskaita. Kiekvieną mėnesį gausite tikslią sąskaitą tik už naudojamą licencijos dienų skaičių. Mokate tik už licencijas, kurias iš tikrųjų panaudojate - be jokių išankstinių investicijų.
 • Realiu laiku aktyvuojamos naujos licencijos, sustabdomos ar išjungiamos nebenaudojamos. Galėsite pridėti arba pašalinti darbo vietas be jokių papildomų įkainių.
 • Suteikiama galimybė saugumo sprendimus išbandyti iki 30 dienų nemokamai.